انواع جنس کارت ویزیت

 • سلفون براق

  دوست گرامی این نوع کارت برای مصارف گوناگون از جمله مواردی که در طرح آنها رنگ های شاد و هایلایت بکار برده شده و کاربر می خواهد فضایی صمیمی تر و فانتزی تر از همیشه با مخاطب خود داشته باشد کاربرد دارد. چرا که روکش براق این کارت سبب درخشندگی و شارپی بیشتر رنگ ها یا حتی زمینه سفید کارت شما خواهد شد. کاغذ کارت سلفون براق 300 گرم بوده که با روکش سلفون براق پوشیده می شود. این روکش یک لایه ی نایلونی بسیار نازک (چند میکرونی) است که بعد از چاپ روی کاغذ کشیده شده و علاوه بر زیباتر کردن طرح سبب محافظت کارت شما در برابر نفوذ آب و سایر نامطلوب ها خواهد شد؛ دقت کنید که این کارت قابل انعطاف بوده و با جنس لمینت تفاوت دارد؛ راستی دو نوع سلفون داریم:سلفون مات و براق و اندازه این کارت بعد از مرحله برش 8.5 در 4.8 سانتی متر خواهد بود.

  سفارش آنلاین
 • سلفون مات

  برخي عقيده دارند مات بودن يك كارت نشانه باکلاس بودن كسب و كار است؛ بايد بگوييم اين عقيده تا حدودي درست است و بهتر است اينطور اصلاح كنيم كه مات بودن كارت ويزيت، كار و طرح شما را چه از لحاظ رنگبندي و بصري و چه از لحاظ فرايند كاري سنگين تر و جدي تر ارايه ميكند؛ در واقع وقتي يك كارت ويزيت سلفون مات را نگاه ميكنيم رنگها محكمتر و قاطعانه تر ديده مي شوند؛ اينجاست كه احساس ميكنيد با يك جنتلمن طرف هستيد!!! كارت ويزيت سلفون مات تركيبي از كاغذ ٣٠٠ گرم گلاسه هست كه بعد از چاپ، سلفون مات روي طرح شما كشيده مي شود و سبب محافظت کارت شما در برابر نفوذ آب و سایر نامطلوب ها خواهد شد؛ دقت کنید که این کارت قابل انعطاف بوده و با جنس لمینت تفاوت دارد؛ راستی دو نوع سلفون داریم: سلفون مات و براق و اندازه این کارت بعد از مرحله برش 8.5 در 4.8 سانتی متر خواهد بود.

  سفارش آنلاین
 • کتان امباس

  لمس تار و پود و الیاف طبیعی کاغذ که حسی اصیل بهمراه دارد. کارتی که یکی از پرتیراژترین و محبوب ترین ها محسوب می شود و بیانگر اعتماد، سادگی، صداقت و قدمت بوده و اکثر کسب و کارهایی که با اصالت هستند از این کارت شیک و نفیس استفاده میکنند. کارت کتان آلمان دارای بافتی راه راه یا شطرنجی (بسته به نوع کاغذ) می باشد که سبب زیبایی این جنس شده و بخاطر این ویژگی نمی توان بر روی آن روکش لحاظ کرد و البته اینکار از کیفیت و زیبایی آن خواهد کاست. نکته ی مهم برای استفاده از کارت کتان این است که طرح شما می بایست بسیار ساده و با زمینه سفید باشد چرا که تمام زیبایی کارت های کتان به سادگی آن است و به دلیل بافتی که دارد نمی توان رنگ های پرحجم و تمپلات بکار برد. در واقع با یک لوگوی حرفه ای، چیدمان مناسب متون و استفاده از یک فونت زیبا صاحب کارتی می شوید که پله ای از برندینگ خود را با موفقیت پشت سر گذاشته اید. این کارت در دو اندازه ی 8.5 در 4.8 سانتی متر و 8.5 در 5.5 سانتی متر چاپ می گردد.

  سفارش آنلاین
 • لمینت براق

  به كارتهاي عابربانكي يا كارتهاي تلفني شهرت دارند! ضخامت و گوشه گرد بودن نيز از ويژگي هاي بارز اين نوع كارت محسوب مي شود؛ کارت لمينت با روکش براق جزو گروه كارتهاي همه پسند است و در تمامي حوزه هاي كاري مورد استفاده قرار ميگيرد و تا مدتها شریک و همراه کیف ویزیت مشتری شما خواهد بود. روکش براق این جنس، باعث جذابیت و درخشندگی بیشتر رنگ ها خواهد شد و در واقع فضایی دوستانه تر و صمیمی تر ایجاد می کند. در این جنس طرح شما بر روي كاغذ ٣٠٠ گرم گلاسه چاپ شده و سپس ورق ضخيم لمينت براق روي كاغذ كشيده مي شود كه مانع از شكنندگي كارت شما خواهد شد و در نهايت نيز كارتها توسط قالب دورگيري و بصورت گوشه گرد تحويل شما خواهند شد.

  سفارش آنلاین
 • لمینت مات

  به كارتهاي عابربانكي يا كارتهاي تلفني شهرت دارند! ضخامت و گوشه گرد بودن نيز از ويژگيهاي بارز اين نوع كارت محسوب مي شود؛ کارت لمينت با روکش مات جزو گروه كارتهاي همه پسند است و در تمامي حوزه هاي كاري مورد استفاده قرار ميگيرد و تا مدتها شریک و همراه کیف ویزیت مشتری شما خواهد بود. روکش مات این جنس از کارت های کاردینا، كار و طرح شما را چه از لحاظ رنگبندي و بصري و چه از لحاظ فرايند كاري سنگين تر و جدي تر ارايه ميكند و بر زیبایی و ارزندگی این جنس می افزاید. در این جنس طرح شما بر روي كاغذ ٣٠٠ گرم گلاسه چاپ شده و سپس ورق ضخيم لمينت مات روي كاغذ كشيده ميشود كه مانع از شكنندگي كارت شما خواهد شد و در نهايت نيز كارتها توسط قالب دورگيري و بصورت گوشه گرد تحويل شما خواهند شد.

  سفارش آنلاین
 • لمینت براق مربع

  به عنوان کارت های فانتزی و در کسب و کارهای مدرن و نو کاربرد دارد که با شکل و ظاهر تقریبا مینیمالی اش ارتباطی دوستانه با مخاطب شما خواهد داشت و فضایی خارج از چارچوب های خشک و اداری را با مخاطبان ایجاد می کند. موارد مصرف این کارت ها بسیار گسترده و نامحدود است که با یک ایده ی خیلی خوب می توانید کارتی کاملا پرفکت داشته باشید. در این جنس در واقع کارت لمینت براق بصورت مربعی و گوشه گرد برش داده می شود و اندازه آن بعد از مرحله ی قالب 5.5 در 5.1 سانتی متر خواهد بود.

  سفارش آنلاین
 • لمینت مات مربع

  به عنوان کارت های فانتزی و در کسب و کارهای مدرن و نو کاربرد دارد که با شکل و ظاهر تقریبا مینیمالی اش ارتباطی دوستانه با مخاطب شما خواهد داشت و فضایی خارج از چارچوب های خشک و اداری را با مخاطبان ایجاد می کند. موارد مصرف این کارت ها بسیار گسترده و نامحدود است که با یک ایده ی خیلی خوب می توانید کارتی کاملا پرفکت داشته باشید. در این جنس در واقع کارت لمینت مات بصورت مربعی و گوشه گرد برش داده می شود و اندازه آن بعد از مرحله ی قالب 5.5 در 5.1 سانتی متر خواهد بود.

  سفارش آنلاین
 • لمینت براق ویزیتی

  لمینت براق ویزیتی همان لمینت براق معمولی می باشد و تفاوت اینها فقط در اندازه ی هم می باشد و از هر نظر شبیه هم هستند؛ درواقع یکی به عنوان برادر بزرگتر و دیگری برادر کوچکتر.گاهی اوقات دنبال کارت ویزیتی هستیم که اندازه ی آن عابربانکی یعنی 8.5 در 5.5 سانتی متر نباشد تا بتوان به راحتی تعدادی را در یک کیف کارت ویزیت کوچک جا داد یا اینکه طرح کارت یا عنوان شغلی شما طوریست که باید از جنس هایی با برجستگی یا طلاکوب استفاده کنیم و در کنار اینها اندازه ی کارت هم در زیبایی نهایی ویزیت تاثیر دارد. به شما پیشنهاد میکنیم سراغ جنس های ویزیتی بروید. اندازه ی کارت های ویزیتی 8.5 در 4.8 سانتی متر و مشخصه ی آنها واژه ی "ویزیتی" در انتهای نام کارت ویزیت ها می باشد.

  سفارش آنلاین
 • لمینت مات ویزیتی

  گاهی اوقات دنبال کارت ویزیتی هستیم که اندازه ی آن عابربانکی یعنی 8.5 در 5.5 سانتی متر نباشد تا بتوان به راحتی تعدادی را در یک کیف کارت ویزیت کوچک جا داد یا اینکه طرح کارت یا عنوان شغلی شما طوریست که باید از جنس هایی با برجستگی یا طلاکوب استفاده نمائید و در کنار اینها اندازه ی کارت هم در زیبایی نهایی ویزیت تاثیر دارد. به شما پیشنهاد میکنیم سراغ جنس های ویزیتی بروید. لمینت مات ویزیتی هیچ تفاوتی با لمینت مات معمولی ندارد و فرق ینها فقط در اندازه ی هم می باشد و از هر نظر شبیه هم هستند؛ درواقع یکی به عنوان برادر بزرگتر و دیگری برادر کوچکتر. اندازه ی کارت های ویزیتی 8.5 در 4.8 سانتی متر و مشخصه ی آنها واژه ی "ویزیتی" در انتهای نام کارت ها می باشد.

  سفارش آنلاین
 • لمینت براق طلاکوب

  جنس لمینت یکی از کارت های محبوب و بسیار مورد استفاده می باشد که اکثر صاحبان مشاغل با آن سر و کار دارند. حال اگر این جنس با ورق طلا تلفیق گردد با یک کارت نفیس و ارزشمند روبرو خواهیم شد که برند شما را از دیگر رقیبانتان متمایز خواهد ساخت. کافیست در طرح خود یک بافت یا لوگوی زیبا داشته باشید و آنها را طلاکوب کنید و منتظر عکس العمل بیننده این کارت شوید. این کارت همان لمینت براق است که طرح شما روی کاغذ ٣٠٠ گرم گلاسه چاپ و قسمت های دلخواه شما مانند لوگو، نوشته ها و بافت استفاده شده در طرح با ورق های طلایی طلاکوب شده و سپس روکش لمینت مات بر روی آن کشیده شده و گوشه های کارت نیز لب گرد می شود. اندازه این کارت بعد از مرحله برش 8.5 در 5.5 سانتی متر خواهد بود.

  سفارش آنلاین
 • لمینت مات طلاکوب

  جنس لمینت یکی از کارت های محبوب و بسیار مورد استفاده می باشد که اکثر صاحبان مشاغل با آن سر و کار دارند. حال اگر این جنس با ورق طلا تلفیق گردد با یک کارت نفیس و ارزشمند روبرو خواهیم شد که برند شما را از دیگر رقیبانتان متمایز خواهد ساخت. کافیست در طرح خود یک بافت یا لوگوی زیبا داشته باشید و آنها را طلاکوب کنید و منتظر عکس العمل بیننده این کارت شوید. این کارت همان لمینت مات است که طرح شما روی کاغذ ٣٠٠ گرم گلاسه چاپ و قسمت های دلخواه شما مانند لوگو، نوشته ها و بافت استفاده شده در طرح با ورق های طلایی طلاکوب شده و سپس روکش لمینت مات بر روی آن کشیده شده و گوشه های کارت نیز لب گرد می شود. اندازه این کارت بعد از مرحله برش 8.5 در 5.5 سانتی متر خواهد بود.

  سفارش آنلاین
 • لمینت برجسته

  در واقع همان جنس لمینت مات است با این تفاوت که می توانید نسبت به ایده ای که در ذهن دارید برخی قسمت های کارت مثلا لوگوی شرکتتان را برجسته کنید؛ این نوع کارت در واقع تلفیقی از ماتی و براقی است که با توجه به طرح مورد استفاده شما در نوع خود بی نظیر است و می توانید با ایجاد برجستگی در برخی قسمت های کارت نظر بیننده را جلب نمائید؛ در این نوع کارت طرح شما بر روی کاغذ 300 گرم گلاسه چاپ و روکش لمینت مات کشیده می شود و بعد از این مرحله لوگو، متن و یا بافت استفاده شده در طرح توسط ماده یووی برجسته می گردد. اندازه این کارت بعد از مرحله برش 8.5 در 5.5 سانتی متر خواهد بود.

  سفارش آنلاین
 • لمینت برجسته مربع

  این جنس کارت لمینت مات مربع می باشد با این تغییر که لوگو، نوشته ها و هر قسمتی که مدنظر و دلخواه شما هست برجسته شده و گوشه ی کارت نیز بصورت گرد برش داده می شود و اندازه آن بعد از مرحله ی قالب 5.5 در 5.1 سانتی متر خواهد بود. لمینت برجسته مربع به عنوان کارت فانتزی و در کسب و کارهای مدرن و نو کاربرد دارد که با شکل و ظاهر تقریبا مینیمالی اش ارتباطی دوستانه با مخاطب برقرار می کند.

  سفارش آنلاین
 • لمینت برجسته ویزیتی

  لمینت برجسته ویزیتی همان لمینت برجسته بوده و تفاوتشان فقط در اندازه ی هم می باشد و از هر نظر شبیه هم هستند؛ بسیاری از مشتریان دنبال کارتی هستند که همچون لمینت محکم و مقاوم بوده ولی اندازه آن مانند کارت عابربانک یعنی 8.5 در 5.5 سانتی متر نباشد. به شما پیشنهاد میکنیم سراغ جنس های ویزیتی بروید. اندازه ی کارت های ویزیتی 8.5 در 4.8 سانتی متر و مشخصه ی آنها واژه ی "ویزیتی" در انتهای نام کارت ها می باشد.

  سفارش آنلاین
 • لمینت برجسته طلاکوب

  کارت های لمینت برجسته و لمینت طلاکوب جزو جنس هایی هستند که با یک طرح حرفه ای میتوانید یک کارت ویزیت بسیار زیبا و ارزشمند داشته باشید ولی گاهی اوقات بسیاری از صاحبان کسب و کارها علاقه مند هستند که تلفیقی از برجستگی چشمگیر و تلالو ورق طلا را در کنار هم داشته و با این ترکیب یک کارت ویزیت منحصر به فرد ارائه نمایند. اینجاست که ما کارت لمینت برجسته طلاکوب را به شما دوست عزیز پیشنهاد می کنیم. در این کارت طرح شما پس از چاپ بر روی کاغذ 300 گرم گلاسه در مرحله طلاکوب قرار می گیرد و پس از فرآیند طلاکوب بر روی قسمتهای دلخواه شما، وارد مرحله لمینت کشی شده و برجستگی های مورد نظر سفارش دهنده نیز اعمال می گردد و کارت ویزیت شما در نهایت دور گرد خواهد بود.حال می توانید با خیال راحت و تضمین 100 درصد از طرف ما به بیزنس حرفه ای خود بپردازید. سایز این مدل از کارت ها 8.5 در 5.5 سانتی متر می باشد.

  سفارش آنلاین
 • لمینت طلاکوب مربع (برجسته)

  کارتهای مربعی همیشه یک حس دوستانه و رابطه ای خارج از چارچوب های خشک و اداری را با مخاطبان برقرار می کنند. به عبارت دیگر این کارت ها مدرن و امروزی هستند و فضایی فانتزی تر را از کسب و کار شما در ذهن مشتری به تصویر می کشند. موارد مصرف این کارت ها بسیار گسترده و نامحدود است که با یک ایده ی خیلی خوب می توانید کارتی کاملا پرفکت داشته باشید. لمینت طلاکوب مربع هم جزو این دسته از کارتهاست که علاوه بر ویژگی مربع بودن و روکش لمینت از مزیت طلاکوب بودن نیز برخوردار هستند و یک محصول شکیل و خاص در دستان شما خواهد بود. این کارت همان کارت لمینت مات طلاکوب است که بصورت مربعی و گوشه گرد برش داده می شود و اندازه آن بعد از مرحله ی قالب 5.5 در 5.1 سانتی متر خواهد بود.

  سفارش آنلاین
 • لمینت مخملی برجسته

  لمس تلفیقی از لطافت کارت های مخملی، استحکام کارت لمینت و زیبایی برجستگی موضعی... لمینت مخملی برجسته جزو کارت های پرمخاطب کاردینا بوده و برای انواع کسب و کارهای صاحب نام کاربرد دارد. این کارت با روکش مخملی اش رنگ ها را شاعرانه تر و گرم تر جلوه بخشیده و برجستگی دلخواه شما هرآنچه که برای شناسنامه کوچک حقوقی تان نیاز دارید به ارمغان خواهد آورد. لمینت مخملی برجسته به خاطر ویژگی لمینت بودنش نسبت به بقیه کارت ها ضخیم تر و محکم تر است و در برابر آسیب های فیزیکی هم مقاومت بیشتری دارد. پس پیشنهاد میکنیم اگر هم دنبال زیبایی و هم استحکام هستید از این جنس استفاده نمائید. اندازه این کارت پس از مرحله قالب 8.5 در 5.5 سانتی متر می باشد.

  سفارش آنلاین
 • لمینت مخملی برجسته مربع

  همان کارت لمینت مخملی برجسته می باشد با این تفاوت که پس از مراحل چاپ، روکش مخملی و برجستگی موضعی (یووی) بصورت مربعی برش داده می شود و اندازه ی این کارت 5.1 در 5.5 سانتی متر می باشد. کارت های مربع به دلیل شکل فانتزی و مینیمالی که دارند مورد پسند مخاطبان جوان شما قرار خواهند گرفت.

  سفارش آنلاین
 • سلفون مات دورگرد

  این کارت در واقع همان جنس سلفون مات است که فقط گوشه های کارت بصورت لب گرد برش داده میشود. كارت ويزيت سلفون مات دورگرد تركيبي از كاغذ ٣٠٠ گرم گلاسه است كه بعد از چاپ، سلفون مات روي طرح كشيده مي شود و سپس گوشه های کارت بصورت لب گرد برش داده می شود؛ دقت کنید که این کارت قابل انعطاف بوده و با جنس لمینت تفاوت دارد؛ اندازه این کارت بعد از مرحله برش 8.5 در 5.5 سانتی متر خواهد بود.

  سفارش آنلاین
 • سلفون مات برجسته

  در واقع همان جنس سلفون مات است با این تفاوت که می توانید نسبت به ایده ای که در سر دارید برخی قسمت های کارت مثلا لوگوی شرکتتان را برجسته کنید؛ این نوع کارت در واقع تلفیقی از ماتی و براقی است که با توجه به طرح مورد استفاده شما در نوع خود بی نظیر است و با ایجاد برجستگی در برخی قسمت های کارت نظر بیننده را جلب نمائید؛ در این نوع کارت طرح شما بر روی کاغذ 300 گرم گلاسه چاپ و روکش سلفون کشیده می شود و بعد از این مرحله لوگو، متن و یا بافت استفاده شده در طرح توسط ماده یووی برجسته می گردد. اندازه این کارت بعد از مرحله برش 8.5 در 5.5 سانتی متر خواهد بود.

  سفارش آنلاین
 • سلفون مات طلاکوب

  رنگ طلایی جزو لوکس ترین رنگ ها به حساب می آید و نماد قدرت و بزرگی است. در گذشته هم از این رنگ در کتیبه های پادشاهان استفاده می شد. کارت سلفون مات طلاکوب نیز برای کسانی پیشنهاد می شود که که در کسب و کارشان حرفه ای هستند و می خواهند کتیبه ای شاهانه ارائه دهند؛ این کارت همان سلفون مات است که طرح شما روی کاغذ ٣٠٠ گرم گلاسه چاپ و قسمت های دلخواه شما مانند لوگو، نوشته ها و بافت استفاده شده در طرح با ورق های طلایی طلاکوب شده و سپس روکش سلفون مات بر روی آن کشیده شده و گوشه های کارت نیز لب گرد می شود.

  سفارش آنلاین
 • سلفون مخملی دورگرد

  یک کارت ویزیت چشمگیر و خاص می تواند برای برند شما هویت بیافریند و جایگاهی ویژه در نظر مخاطبتان ایجاد کند. کارتی همچون برگ های مخملین گل که نوازشش حسی خاص و بی نظیر دارد؛ این کارت ها برای برندهایی که لطافت و آرامش جزئی از هویت سازمانی آنهاست مورد استفاده است. کارت سلفون مخملی دور گرد همان سلفون مخملی می باشد و فقط گوشه های کارت پس از روکش مخملی دورگرد می شود. اندازه این کارت بعد از مرحله برش 8.5 در 5.5 سانتی متر خواهد بود.

  سفارش آنلاین
 • سلفون مخملی برجسته

  کارت ویزیت های مخملی به تنهایی از زیبایی بی نظیری برخوردار هستند و حال آنکه اگر ویژگی برجسته بودن آرم یا متون هم به آن اضافه گردد این زیبایی دوچندان خواهد شد و کارت ویزیتی حرفه ای و متمایز خواهید داشت. کارت ویزیت سلفون مخملی برجسته تلفیقی از کاغذ 300 گرم گلاسه، سلفون مخملی، برجستگی یووی موضعی و گوشه های گرد می باشد و اندازه این کارت بعد از مرحله قالب 8.5 در 5.5 سانتی متر خواهد بود.

  سفارش آنلاین
 • سلفون مخملی طلاکوب

  کارت ویزیتی شاهانه با روکش سلفون مخملی همراه با ورقی از طلا که لوگوی شرکت و برند شما بر روی آن نقش بسته تا حسی بسیار لذت بخش را در ذهن مشتری به ارمغان آورد. این جنس جزو کارت ویزیت های بسیار لوکس و پرکاربرد است که مطمعنا تاثیر بسزایی در برندینگ کمپانی شما خواهد داشت. کارت سلفون مخملی طلاکوب به دلیل روکش مخملینی که دارد رنگ ها را نرم و بسیار گرمتر از همیشه جلوه می دهد و طلاکوب بودن آرم و یا بافت سازمانی شما ارزش بصری این کارت را دوچندان خواهد کرد. توجه کنید که زمینه کاربرد این کارت نامحدود است و شما می توانید با یک طرح مناسب صاحب یک کارت ویزیت منحصر به فرد باشید. اندازه این کارت بعد از برش و مرحله قالب 8.5 در 5.5 سانتی متر خواهد بود.

  سفارش آنلاین
 • پی وی سی 500 میکرون

  سفارش آنلاین
 • پی وی سی 760 میکرون

  سفارش آنلاین
 • لیبل سلفون براق

  بر روی کاغذ چسبدار چاپ شده و با توجه به نیاز و هدفی که دارید می توانید این کارت را بر روی هر سطحی که مایل هستید بچسبانید. همچنین روکش سلفونی این کارت سبب محافظت بیشتر از طرح شما خواهد شد. اندازه این کارت بعد از برش 8.5 در 4.8 سانتی متر می باشد.

  سفارش آنلاین
 • آهنربایی

  من میرم بیرون و زود برمیگردم ؛ راستی صبحانت هم روی میز آماده است؛ از این دست نوشته ها روی یخچال خانه ها زیاد دیده می شد که مادر خانواده روی کاغذ یادداشت می کرد و می چسباند روی درب یخچال! کارت آهنربایی همانطور که از اسمش پیداست قابلیت چسباندن به هر شیء فلزی را دارد و شما می توانید طرح خود را بر روی جنس مگنت که مانند پلاستیک ضخیم است و فقط یک طرف آن امکان چاپ دارد با هر قالب و شکلی که مایل هستید سفارش دهید تا آماده گردد؛ کارت آهنربایی ظاهری تقریبا براق دارد تا بتوان به راحتی روی آن یادداشت کرد؛ البته صرفا جهت این کار مورد استفاده قرار نمیگیرد و شما می توانید از این جنس با ایده ای خاص و جدید بهره ببرید؛

  سفارش آنلاین
 • لیبل متالایز

  سفارش آنلاین
 • اسلیم کارت سلفون براق

  سفارش آنلاین
 • اسلیم کارت سلفون مات

  سفارش آنلاین
 • سلفون مات مربع

  سفارش آنلاین
 • سلفون براق مربع

  سفارش آنلاین
 • گلاسه 250 گرم

  این کارت معمول ترین کارت ویزیت در میان سایر جنس ها می باشد و در واقع کاغذ گلاسه مغز اصلی تمامی کارت های ویزیت است که روکش های متفاوت سبب تولید کارت های دیگر می گردد. گلاسه 250 گرم بر روی کاغذ 250 گرم چاپ شده و بصورت لب گرد نیز برش داده می شود. این کارت هیچ روکشی نداشته و شما مستقیما چاپ را لمس خواهید کرد. این کارت در دو اندازه ی 8.5 در 4.8 سانتی متر و 8.5 در 5.5 سانتی متر چاپ می گردد.

  سفارش آنلاین
 • گلاسه 300 گرم

  این کارت معمول ترین کارت ویزیت در میان سایر جنس ها می باشد و در واقع کاغذ گلاسه مغز اصلی تمامی کارت های ویزیت است که روکش های متفاوت سبب تولید کارت های دیگر می گردد. گلاسه 300 گرم بر روی کاغذ 300 گرم چاپ شده و بصورت لب گرد نیز برش داده می شود. این کارت هیچ روکشی نداشته و شما مستقیما چاپ را لمس خواهید کرد. این کارت در دو اندازه ی 8.5 در 4.8 سانتی متر و 8.5 در 5.5 سانتی متر چاپ می گردد.

  سفارش آنلاین
 • گلاسه 500 گرم

  کارت های 500 گرم به دلیل گرماژ بالایی که دارند بسیار نفیس و شیک می باشند و برای یک کسب و کار حرفه ای بسیار توصیه می گردند. کاغذ گلاسه معمول ترین جنس در میان سایر کاغذها می باشد و در واقع کاغذ گلاسه مغز اصلی تمامی کارت های ویزیت است که روکش های متفاوت سبب تولید کارت های دیگر می گردد. گلاسه 500 گرم بر روی کاغذ 500 گرم چاپ شده و بصورت لب گرد نیز برش داده می شود. این کارت هیچ روکشی نداشته و شما مستقیما چاپ را لمس خواهید کرد. این کارت در دو اندازه ی 8.5 در 4.8 سانتی متر و 8.5 در 5.5 سانتی متر چاپ می گردد.

  سفارش آنلاین
 • کتان آلمان 300 گرم

  لمس تار و پود و الیاف طبیعی کاغذ که حسی اصیل به همراه دارد. کارتی که یکی از پرتیراژترین و محبوب ترین ها محسوب می شود و بیانگر اعتماد، سادگی، صداقت و قدمت بوده و اکثر کسب و کارهایی که با اصالت هستند از این کارت شیک و نفیس استفاده می کنند. کارت کتان آلمان دارای بافتی راه راه یا شطرنجی (بسته به نوع کاغذ) می باشد که سبب زیبایی این جنس شده و بخاطر این ویژگی نمی توان بر روی آن روکش لحاظ کرد و البته اینکار از کیفیت و زیبایی آن خواهد کاست. نکته ی مهم برای استفاده از کارت کتان این است که طرح شما می بایست بسیار ساده و با زمینه سفید باشد چرا که تمام زیبایی کارت های کتان به سادگی آن است و به دلیل بافتی که دارد نمی توان رنگ های پرحجم و تمپلات بکار برد. در واقع با یک لوگوی حرفه ای، چیدمان مناسب متون و استفاده از یک فونت زیبا صاحب کارتی می شوید که پله ای از برندینگ خود را با موفقیت پشت سر گذاشته اید. کاغذ این کارت 300 گرم بوده و در دو اندازه ی 8.5 در 4.8 سانتی متر و 8.5 در 5.5 سانتی متر چاپ می گردد و گوشه های آن نیز بصورت لب گرد برش داده می شود.

  سفارش آنلاین
 • کتان کاردینا 500 گرم

  در واقع همان کتان پلاستیک می باشد اما با کاغذ 500 گرم که زیبایی بسیار خاصی را به همراه دارد. این کارت مناسب مدیران برندهای حرفه ای و کسب و کارهای خاص بسیار توصیه می گردد و به جرات می توان گفت نظر مخاطب شما را جلب خواهد کرد. کتان کاردینا بر روی کاغذ 500 گرم چاپ شده و بصورت لب گرد نیز برش داده می شود. این کارت هیچ روکشی نداشته و شما مستقیما چاپ را لمس خواهید کرد. این کارت در دو اندازه ی 8.5 در 4.8 سانتی متر و 8.5 در 5.5 سانتی متر چاپ می گردد.

  سفارش آنلاین
 • سوزنی 300 گرم

  این کارت به دلیل وجود بافت نقطه نقطه ای که دارد سوزنی نامیده می شود. زیبایی و سبک خاص خود را دارد و معمولا مانند کارت کتان با زمینه سفید و یک طرح ساده چشمگیرتر خواهد بود. کاغذ این کارت 300 گرم بوده و در دو اندازه ی 8.5 در 4.8 سانتی متر و 8.5 در 5.5 سانتی متر چاپ می گردد و گوشه های آن نیز بصورت لب گرد برش داده می شود.

  سفارش آنلاین
 • سوزنی 500 گرم

  این کارت به دلیل وجود بافت نقطه نقطه ای که دارد سوزنی نامیده می شود و کاغذ 500 گرم نیز ارزش بصری بیشتری به آن بخشیده است. در واقع جنس های 500 گرم کارتی سنگین و شکیل می باشند و برای کسب و کارهای حرفه ای بسیار توصیه می گردد. زیبایی و سبک خاص خود را دارد و معمولا مانند کارت کتان با زمینه سفید و یک طرح ساده چشمگیرتر خواهد بود. کاغذ این کارت 500 گرم می باشد که این گرماژ بالا و در دو اندازه ی 8.5 در 4.8 سانتی متر و 8.5 در 5.5 سانتی متر چاپ می گردد و گوشه های آن نیز بصورت لب گرد برش داده می شود.

  سفارش آنلاین
 • لمینت براق

  به كارتهاي عابربانكي يا كارتهاي تلفني شهرت دارند! ضخامت و گوشه گرد بودن نيز از ويژگي هاي بارز اين نوع كارت محسوب مي شود؛ کارت لمينت با روکش براق جزو گروه كارتهاي همه پسند است و در تمامي حوزه هاي كاري مورد استفاده قرار ميگيرد و تا مدتها شریک و همراه کیف ویزیت مشتری شما خواهد بود. روکش براق این جنس، باعث جذابیت و درخشندگی بیشتر رنگ ها خواهد شد و در واقع فضایی دوستانه تر و صمیمی تر ایجاد می کند. در این جنس طرح شما بر روي كاغذ ٣٠٠ گرم گلاسه چاپ شده و سپس ورق ضخيم لمينت براق روي كاغذ كشيده مي شود كه مانع از شكنندگي كارت شما خواهد شد و در نهايت نيز كارتها توسط قالب دورگيري و بصورت گوشه گرد تحويل شما خواهند شد.

  سفارش آنلاین
 • لمینت مات

  به كارتهاي عابربانكي يا كارتهاي تلفني شهرت دارند! ضخامت و گوشه گرد بودن نيز از ويژگيهاي بارز اين نوع كارت محسوب مي شود؛ کارت لمينت با روکش مات جزو گروه كارتهاي همه پسند است و در تمامي حوزه هاي كاري مورد استفاده قرار ميگيرد و تا مدتها شریک و همراه کیف ویزیت مشتری شما خواهد بود. روکش مات این جنس از کارت های کاردینا، كار و طرح شما را چه از لحاظ رنگبندي و بصري و چه از لحاظ فرايند كاري سنگين تر و جدي تر ارايه ميكند و بر زیبایی و ارزندگی این جنس می افزاید. در این جنس طرح شما بر روي كاغذ ٣٠٠ گرم گلاسه چاپ شده و سپس ورق ضخيم لمينت مات روي كاغذ كشيده ميشود كه مانع از شكنندگي كارت شما خواهد شد و در نهايت نيز كارتها توسط قالب دورگيري و بصورت گوشه گرد تحويل شما خواهند شد.

  سفارش آنلاین
 • شیشه ای مات

  کارت های شیشه ای شهرت آنهاست و برای اجرا نیازمند یک طرح خاص هستند. در واقع به دلیل شفاف یا نیمه شفاف بودنشان فقط بصورت یکرو قابل اجرا هستند و منظره یا فضای پشت کارت قابل مشاهده می باشد. برای ایده های فانتزی و مدرن کاربرد بیشتری داشته و با یک ایده و طرح حرفه ای می توانید کارت ویزیتی متمایز و چشمگیر داشته باشید. البته کارت های شیشه ای به دلیل نو بودنشان در صنعت کارت ویزیت نظر مخاطبان بسیاری را به خود جلب کرده است. این کارت در دو اندازه ی 8.5 در 4.8 سانتی متر و 8.5 در 5.5 سانتی متر چاپ می گردد و گوشه های آن نیز بصورت لب گرد برش داده می شود.

  سفارش آنلاین
 • سلفون براق مربع

  سفارش آنلاین
 • لمینت براق مربع

  سفارش آنلاین
 • لمینت مات مربع

  سفارش آنلاین
 • گلاسه 500 گرم مربع

  سفارش آنلاین
 • گلاسه 300 گرم مربع

  سفارش آنلاین
پاسخگویی سریع
logo-samandehi